Młode Talenty w Miejskim Centrum Kultury

poscik_1

 

Już jutro, razem z II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida, rozpoczynamy poszukiwania Młodych Talentów!
Jubileuszowa edycja konkursu “Młode Talenty” to projekt, który realizujemy dzięki Wam, to Wy wybraliście go w facebookowym głosowaniu w październiku.

Jaki jest plan działania?
Jutro oraz 18 grudnia na Scenie Kameralniej Miejskiego Centrum Kultury, w godzinach od 14:30 do 17:00, odbędą się przesłuchania uczniów, którzy zgłosili swój udział w kategorii scenicznej. Uczniowie zaprezentują się w takich dziedzinach sztuki jak muzyka, taniec, formy teatralne oraz recytacja.
Do 15 grudnia można zgłosić chęć udziału w konkursie w dwóch pozostałych kategoriach, literackiej oraz plastycznej. Kategoria literacka obejmuje prozatorską oraz poetycką twórczość własną. Jeden autor może zgłosić maksymalnie trzy prace. Kategoria plastyczna obejmuje takie dziedziny sztuki jak malarstwo, grafika, fotografia, rysunek oraz rzeźba.
By zgłosić swój udział w konkursie należy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy (do pobrania w linku) i wraz z pracami złożyć w sekretariacie II LO.

Prace we wszystkich kategoriach będzie oceniało specjalnie powołane Jury, które do 21 grudnia wybierze finalistów ze wszystkich trzech kategorii.

25 stycznia w Galerii pod Dachem w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się wernisaż plac plastycznych finalistów, a trzy dni później, 28 stycznia, o godzinie 10:00 w Teatrze Małym odbędzie się finał konkursu.

Laureaci Jubileuszowej Edycji Konkursu “Młode Talenty” wystąpią na uroczystym koncercie galowym w Teatrze Małym 2 lutego o godzinie 17:00.

Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie oraz do wspierania uczestników!

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://norwid.tychy.pl/

 

REGULAMIN-MŁODE-TALENTY-2016

MŁODE TALENTY – FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE

 

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>