Pomalujmy razem świat!

Może nie cały świat, ale przestrzeń w ogrodzie MCK czeka na kolory!

W drugiej edycji TBK były już warsztaty psychologiczne, była muzyka i film (w końcu kręciliśmy teledysk), było też
o podróżach małych i dużych.
Teraz przyszedł czas na sztukę. Street STart to projekt autorstwa Iwony Puławskiej a jego głównym celem jest pobudzenie kreatywności mieszkańców miasta. Podczas cyklu warsztatów  uczestnicy poznają tajniki sztuki
tworzenia murali, będą mieli też okazję podyskutować o tym zjawisku oraz zobaczyć ciekawe prezentacje multimedialne. Oczywiście nie zabraknie tworzenia: powstaną projekty szablonów, koszulki, torby oraz oczywiście mural. Szczegółowy program znajdziecie na grafice.

Bez nazwy-1d

Co trzeba zrobić by móc być częścią projektu?

Wypełnić kartę zgłoszeniową, którą znajdziecie w załączniku poniżej
i wysłać ją na adres: joanna.grzyska@mck.tychy.pl.
W tytule maila prosimy wpisać: Street Start/imię i nazwisko/termin
w którym chcą państwo uczestniczyć w zajęciach

Pamiętajcie, by w zgłoszeniu zaznaczyć który termin warsztatów Was interesuje (można oczywiście wziąć udział w obu terminach, ale nie jest to konieczne). Obecnie przyjmujemy zapisy tylko na zajęcia w kwietniu. Zapisy na maj rozpoczniemy na początku przyszłego miesiąca.

Warsztaty przeznaczone są dla osób w wieku od 16 lat. Udział w nich jest darmowy, ale ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!

 

KARTA-ZGŁOSZENIOWA-STREET START

 

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>