Rusza IV edycja Tyskiego Banku Kultury!

Masz pasję, którą chciałbyś się dzielić z całym światem, a przynajmniej z najbliższym otoczeniem?
Posiadasz wiedzę z niszowej dziedziny i uważasz, że warto przekazać ją dalej?
A może po prostu tworzysz i chciałbyś aby jak najwięcej osób zapoznało się z Twoją twórczością?

Jeśli na przynajmniej jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco to nie czekaj aż Twoje marzenia spełnią się same! Miejskie Centrum Kultury w Tychach chętnie Ci w tym pomoże!

Ogłaszamy nabór wniosków do kolejnej, już IV edycji Tyskiego Banku Kultury, tym samym zapraszamy wszystkich twórców działających na terenie Miasta i Gminy Tychy do realizacji przedsięwzięć kulturalnych.  Nie ważne ile masz lat, dla nas liczy się Twój pomysł i chęci do działania!
Tyski Bank Kultury to program wspierający inicjatywy kulturalne m.in. z zakresu teatru, muzyki, sztuk wizualnych, tańca, ale tak naprawdę wszystko zależy od kreatywności i pomysłowości autorów projektów.
Daj sobie szansę na realizację Twoich pomysłów! Wypełnij wniosek zgłoszeniowy w dniach od 2 października do 6 listopada i stań się jednym z 7 autorów, którzy otrzymają 6000 zł brutto na jego realizację!
A co najistotniejsze oprócz wsparcia finansowego otrzymasz od nas pomoc organizacyjną, artystyczną, merytoryczną i techniczną. Miejskie Centrum Kultury wspiera realizację projektu na każdym etapie jego realizacji.

 

Nabór wniosków rozpoczyna się 2 października i potrwa do 6 listopada. Tutaj znajdziecie Regulamin IV edycji Tyskiego Banku Kultury

TBK_post_harmonogram

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>