Tychy nie lubią się nudzić!

Zakończyliśmy z dużym sukcesem i poczuciem satysfakcji projekt “Warsztaty kreatywne dla dorosłych” autorstwa Anny Kózki. Po zainteresowaniu jakim cieszyły się warsztaty i jaką radość sprawiły uczestnikom stwierdzamy, że tyszanie nie lubią się nudzić!

Podsumowanie projektu w liczbach wygląda następująco:

  • 30 uczestników warsztatów
  • 400 egzemplarzy książki “Dla Tych, co nie lubią się nudzić”
  • 10 godzin zajęć warsztatowych
  • niezliczona ilość nowych pomysłów na zajęcia z dziećmi, które zrodziły się podczas warsztatów

 

Publikacja “Dla Tych, co nie lubią się nudzić” jest uzupełnieniem całego projektu. Zawiera przepisy oraz ilustracje na zajęcia plastyczne. Między informacją o potrzebnych do pracy materiałach, a instrukcją, przemycone są słowa klucze, które są ważnym “elementem” całej pracy/zabawy.


Teraz chcemy, ab24819020_10215045409992826_140697210_oy idea pracy z dziećmi jaką promuje autorka projektu poszła dalej w świat!

W związku z tym mamy dla Was 6 egzemplarzy do przekazania. 6 pierwszych osób, które wyślą nam wiadomość, w której krótko opiszą z kim chciałyby zrealizować projekty plastyczne zawarte w “Dla Tych, co nie lubią się nudzić” na maila bankkultury@mck.tychy.pl otrzymają egzemplarz książki, która może stać się świetnym upominkiem mikołajkowym :)

 

 

Jeśli chcecie przeczytać więcej o idei warsztatów i ich metodyce zajrzyjcie tutaj

Zajrzyjcie również na Facebooka, żeby zobaczyć rezultaty pracy warsztatowej Zdjęcia

 

 

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>