Wiano filmowe

“Wiano filmowe” taki tytuł miał wniosek złożony w III edycji TBK przez Grzegorza Krzysztofika- perkusistę zespołu Wiano, który zakładał zrealizowanie teledysku do jednej z piosenek zespołu.

 

Wybór padł na “Szłabym Ja za Ciebie” utwór, który znalazł się na debiutanckiej płycie zespołu Wiano wydanej w 2016 roku. Kilka dni realizacji zdjęć w plenerze, w jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Tychach, czyli nad Jeziorem Paprocańskim, wiele godzin montażu i postprodukcji no i oczywiście długie godziny rozmów poprzedzające całą produkcję, zaowocowały stworzeniem teledysku, który teraz mamy przyjemność Wam zaprezentować!

 

Efekty pracy zespołu Wiano i Oberiba Studio Reklamy & Fotografii zobaczyliśmy premierowo 13 października o godz. 19.00 w Miejskim Centrum Kultury, a od 22 października można go oglądać w serwisie YouTube.

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>