Zgłoś się, spełnij marzenia – właśnie ruszyła VI edycja Tyskiego Banku Kultury!

Zgłoś się, spełnij marzenia – właśnie ruszyła VI edycja Tyskiego Banku Kultury!

Zapraszamy do Tyskiego Banku Kultury – jedynego w swoim rodzaju banku, który nie słyszał nic o ratach i prowizjach. Wręcz przeciwnie – daje możliwości do tego, aby spełnić swoje marzenia. Jedyne co trzeba zrobić, to mieć pomysł i złożyć wniosek.

Czym jest Tyski Bank Kultury?

Tyski Bank Kultury to możliwość realizacji wydarzeń i projektów artystycznych na terenie miasta, a jednocześnie finansowanie ich. Już po raz szósty Miejskie Centrum Kultury w Tychach zachęca do udziału w programie, który udowodni, że właśnie tu, w Tychach, mnożą się talenty . Rosnące zainteresowanie programem i zrealizowane do tej pory projekty budzą ciekawość co do kształtu tegorocznej edycji Tyskiego Banku Kultury. Zależy on od pomysłowości Tyszan – to oni swoimi projektami mogą wpłynąć na lokalne życie kulturalne.

Dla kogo jest Tyski Bank Kultury?

Program skierowany jest do twórczych osób prywatnych, grup nieformalnych czy kół zainteresowań związanych z miastem. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Co można zyskać?

Każdy z pięciu projektów, który zostanie wybrany do realizacji zostanie dofinansowany w kwocie 6 tysięcy złotych. Przy realizacji zgłoszonego projektu MCK pomaga zapewniając opiekę merytoryczną, administracyjną, techniczną i finansową. Wszystko po to, aby jak najpełniej pomóc

Jakie są zasady?

Projekty można będzie realizować przez cały 2020 rok, a szczęśliwców, których pomysły spodobają się Komisji Konkursowej i Kapitule najbardziej, poznamy ostatniego dnia Jarmarku Bożonarodzeniowego, 22 grudnia. Zgłoszenia oceniane będą przez Komisję złożoną z tyskich artystów oraz   Kapitułę złożoną z reprezentacji laureatów dotychczasowych edycji Banku.

Zgłoszenia i terminy:

Zgłoszenia należy przesyłać drogą e-mail lub osobiście w MCK Tychy do dnia 15 listopada 2019 roku.

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>